پیام شهردار

به نام خدا

 

به نام خداوند جان و خرد          کزین برتر اندیشه برنگذرد

   اسلام که یک دین کامل فطرى و الهى است. رفع نیاز و مشکلات و گرفتارى انسان‌ها را یکى از برنامه‏‌هاى بنیادى و اساسى خود اعلام کرده است. و نه تنها به اجر و پاداش دنیوى و اخروى اجراکنندگان این برنامه حیاتى و انسان‌ساز اشاره مى‏‌کند. بلکه مسئولیت هرکس را در حد توان خود تعیین کرده است. و چگونگى برآوردن حاجات مردم را بیان مى‏‌کند. و عدم رفع نیاز(در صورت توانایى) را زشت شمرده و آن‌را محکوم و وعده عذاب الهى را مى‏‌دهد.

سلام و عرض احترام به محضر مردم قدرشناس‌ و شریف اسلام آبادغرب, رادمردان و شیرزنانی که در راستای حفظ ارزشهای‌نظام مقدس‌ جمهوری‌اسلامی‌ایران در تمام عرصه ها پرچمدار بوده و هستند. مردم خونگرم و ارزشمندی که شایسته بهترینها هستند.

ضمن تشکر از اعتماد منتخبین محترم مردم در شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب در محضر‌خدای‌منان عهدی دیرینه با مردمان خوب دیار مرصاد دارم تا در راه خدمت به آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنم. و جایگاه متبرکی که مردم به اینجانب‌داده اند قداست و حرمت آن را حفظ کنم. و در راه خدمت به آنها صداقت و شفافیت و قانون مداری را پیشه نمایم و بتوانم به اعتمادمردم عزیز به واسطه منتخبین زحمتکششان در شورای اسلامی شهر پاسخ دهم.

امید است با همت و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تلاش‌همکاران خدمتگزار در شهرداری و حمایت مردم شریف بتوانیم در راستای احقاق حقوق شهروندی و خدمت به آحاد جامعه گامهای محکمی برداریم.

و گزارش فعالیتهای‌خود را به شکل مصور با ضمیمه توضیحات براساس پتانسیل و منابع موجود به مردم ارائه دهیم تا ناظران صادقی بر عملکرد ما باشند.

ارادتمند شما

مهندس بهنام افشین

شهردار اسلام آبادغرب

فهرست